Відкрито виставку дитячих малюнків у Київському метро

Відсьогодні пасажири столичної підземки зможуть оглянути виставку дитячих малюнків «Омріяна Україна очима дітей», яка розміщена у вестибюлі станції «Золоті ворота», повідомили в прес-службі КП "Київський метрополітен".

Її урочисте відкриття відбулося сьогодні, 20 січня, за участю керівника Київського метрополітену Віктора Брагінського та голови правління Благодійного фонду «Омріяна Країна» Олексія Толкачова.

Мета експозиції - у важкі для України часи випробувань надихнути киян та гостей міста образами майбутнього, які створені дітьми.

На виставці представлені більше ста найкращих малюнків з дитячими мріями про Україну майбутнього. Неможливо приховати те, що загроза війни дуже сильно позначається на світосприйнятті дітей. Але вони впевнено мріють про «мирний відпочинок біля моря» та малюють перемогу. А ще діти мріють про те, щоб українці виграли чемпіонат світу з футболу або про зимову олімпіаду у Львові в 2022 році. Є на малюнках і мрії про технологічний розвиток – його своєрідним символом став український літак «Мрія», який неодноразово зображують діти. Але є й образи з майбутнього - неймовірні літальні апарати, транспортні засоби, нові джерела енергії.

«Цей проект - продовження наших соціальних ініціатив» – каже начальник Київського метрополітену Віктор Брагінський. – «Після перегляду малюнків, які творили діти з усієї України виникає єдине бажання - зробити все можливе аби їх мрії про мир, благополуччя, добро і любов здійснилися!»

Малюнки були відібрані Благодійним фондом «Омріяна Країна» з 1 червня по 10 серпня 2014 року в рамках Всеукраїнського художнього фестивалю «Омріяна Україна очима дітей».

«Ми започаткували фестиваль минулого року тому, що чітко розуміємо - для того, щоб витримати незгоди сьогодення, суспільству необхідно мати перед очима образ майбутнього. Він надихатиме і гуртуватиме. Необхідно пам’ятати, що цей світ належатиме дітям. Наша відповідальність полягає в тому, щоб залишити їм Україну такою, в якій вони захочуть жити. Діти – мріють, але про можливість здійснення цих мрій маємо подбати ми!» - додав голова БФ "Омріяна Країна" Олексій Толкачов і нагородив авторів найразих малюнків грамотами і призами.

Як заявиви Олексій Толкачов, фестиваль дитячих малюнків буде продовжено і цього року. Вже в квітні почнеться прийом робіт – малюнків про омріяне майбутнє. А учасниками стануть діти дошкільного і шкільного віку. Про початок Фестивалю та строки його проведення буде додатково оголошено на сайті www.mriyafest.org

Виставка триватиме до 28 лютого.


Цікаві матеріали
Останні новини
Архів
Пошук за тегами
Тегов пока нет.
Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

© 2012-2015 Благодійний фонд "Омріяна Країна".