top of page

«Гуц and Roll», НАОНІ записав нові твори сучасних українських композиторів

Нова програма від партнера Фонду "Омріяна Країна" оркестру НАОНІ - «Гуц and Roll» - це ковток свіжого повітря, особливо в такий емоційно напружений час. Спростовуючи будь які обмеження, вона немов запрошує у подорож і не тільки Україною. В програмі можна впізнати відчайдушну мелодію аргентинського танго і запальні ритми іспанського фламенко, почути меджибізьку польку. Відчути силу і міць козацького духу та, одночасно, насолодитися звучанням ранкового дощу, який ніби спадає тобі на долоні, помандрувати Карпатськими полонинами та піднятися високо у гори.

Шоу вийшло надзвичайно енергетичним. Навіть з екрану глядачеві передається настрій музикантів та запал головного диригента, художнього керівника колективу Віктора Омеляновича Гуцала. Взагалі особистість цієї надзвичайної людини заслуговує окремого дослідження. Його великий талант та особлива якість характеру в тому, щоб завжди шукати і знаходити нове у звичному і давати йому імпульс до життя, задавати тренди та відкривати нові імена. Не дивно, що під керівництвом такої людини колектив постійно експериментує та створює щось дуже сучасне, але водночас своє, українське, наповнене жагою до життя та нестримним позитивом, який заряджає.

Програма «Гуц and Roll» майже повністю складається з творів українських композиторів, творчістю яких варто пишатися і захоплюватися. Твори Ігоря Поклада, Андрія Шустя, Юрія Шевченко, Івана Тараненко, Сергія Бедусенко, Ігоря Юзюка, Бориса Севастьянова, Віктора Дмитренко мають частіше звучати в ефірах радіостанцій. Тим більше в оркестровому оформленні, яке надає композиціям особливої глибини звучання і світового значення з професійної точки зору. Також приємно почути нові аранжування, які перетворюють добре відомі мільйонам слухачів народні мелодії, в оригінальні твори. Такі композиції хочеться зберегти на телефон, щоб слухати протягом дня для створення життєстверджуючого настрою, та поширювати, надіслати друзям за кордон.


Ще одна відмінна риса НАОНІ - це неповторність. І це стосується не лише багатої історії колективу або різноманітності музичного матеріалу. Навіть, якщо ви відвідали вже велику кількість концертів оркестру, в жодному разі не відчуєте повторів, навіть, якщо у програмі звучатимуть ті самі композиції. Атмосфера кожного виступу завжди стосується того, що відбувається тут і зараз, синтезує давнє, сучасне і особисте в режимі прямого ефіру - наживо!Цікаві матеріали
Останні новини
Архів
Пошук за тегами
Тегов пока нет.
Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page