top of page

Домівка починається з турботи

  • gknbu4
  • 27 окт.
  • 1 мин. чтения

Підтримка тих, хто вимушено залишив свій дім

Щодня у Запорізьку область прибувають люди, які змушені були терміново евакуюватися з населених пунктів, що опинилися надто близько до лінії зіткнення.

Вони покидали свої домівки поспіхом — без речей, без упевненості у завтрашньому дні, але з головним — бажанням урятувати життя своїх близьких.

Серед них — родини з дітками, люди похилого віку, маломобільні люди, а також ті, у кого зовсім не залишилося рідних. Нині вони знаходять прихисток у гуртожитках та тимчасових помешканнях.

У межах співпраці з Координаційним гуманітарним центром Запорізької області БФ «Омріяна країна» надає таким родинам продуктові набори, набори засобів гігієни та комплекти постільних речей (постіль, подушки, ковдри, рушники) Ми поруч, аби допомогти кожному, хто починає життя заново.

Разом — ми сильніші!

ree

 
 
 

Комментарии


Цікаві матеріали
Останні новини
Архів
Пошук за тегами
Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

© 2012-2025 Благодійний фонд "Омріяна Країна".

bottom of page