top of page

Фонд збирає однодумців

14 березня відбувся черговий Культурно-світоглядний салон, який зібрав однодумців, мрійників та громадських діячів.

У вишуканій атмосфері Олексій Толкачов презентував свою світоглядну книгу "Омріяна Україна: ключ до майбутнього", а гості обговорили світоглядні проблеми розвитку українського суспільства, отримали можливість нових знайомств, встановлення ділових контактів та напрацювання перспективних проектів.

Родзинкою вечора стали авторські поезії головного редактора журналу "Пульсар Приірпіння" Юліії Бережко-Камінської.

Спеціально для гостей Культурно-світоглядного салону виступив неперевершений дует Павла Ігнатьєва та Катіко Пурцеладзе. Павло - визнаний в Україні та за її межами джазовий композитор, піаніст-віртуоз. Катіко - майстриня оксамитового голосу, який пронизує до самих глибин душі. Їхній дует нікого не залишив байдужим!

Також ствоєю творчістю гостей потішив вокально-інструментальний ансамбль "ДомРА".

Культурно-світоглядний салон став авторським проектом Олексія та Юліани Толкачових, які вже тривалий час збирають однодумців на світоглядні зустрічі. Тепер же це стала ще й нагода вирватися з метушливої атмосфери буденності, зустрітися з душевно близькими людьми.

Водночас, Культурно-світоглядний салон - це відродження добрих українських традицій культурного відпочинку. Коли на селі влаштовували "вечорниці", в містах інтелігенція збирала "салони". Леся Українка, Микола Лисенко, меценати Терещенки та чимало інших видатних особистостей влаштовували вдома салони - збирали друзів, однодумців, створювали музично-поетичну атмосферу.

_DSC5485.jpg
_DSC5442.jpg

ВІА "ДомРА"

_DSC5409.jpg
_DSC5296.jpg

Юлія Бережко-Камінська

_DSC5223.jpg

Катіко Пурцеладзе

_DSC5221.jpg

Катіко Пурцеладзе та Павло Ігнатьєв

_DSC5183.jpg

Цікаві матеріали
Останні новини
Архів
Пошук за тегами
Тегов пока нет.
Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page